Виртуальный круглый стол «The Next Generation Tech для финансовой индустрии»

Незалежна асоціація банків України запрошує Вас взяти участь в віртуальному круглому столі «The Next Generation Tech для фінансової індустрії», організованому Amazon Web Services (AWS) за інформаційної підтримки НАБУ. Захід триватиме два дні 26 та 27 травня 2021 року.

Круглий стіл присвячений навчанню бізнес-спільноти фінансового сектору перевагам хмарних обчислень. На даному заході буде продемонстровано, як AWS допомагає трансформувати підходи до ведення бізнесу та як прискорити впровадження цих технологій.

Мета заходу - сформувати платформу для обміну досвіду між експертами сфери фінансових послуг, та командою AWS, вивчаючи інноваційні методи та рішення, що підвищують гнучкість та операційну досконалість у галузі.

Зміст конференції розроблений спеціально для того, щоб інформувати, навчати та залучати учасників за рахунок інноваційних ідей, бізнес-орієнтованих use cases та тематичних досліджень, що базуються на перевірених технологіях, які вирішують проблеми та виклики сектору фінансових послуг.

До участі запрошуються бізнес лідери банківської сфери та страхування, ринків капіталу, платежів, регуляторів та інших фінансових установ, включно із Сhief Officers, віце-президентами, директорами та іншими функціональними керівниками. До заходу приєднаються технологічні драйвери та ті, хто приймають ключові рішення, у тому числі керівники ІТ-структур, а також інші ІТ-професіонали.

Більш детально ознайомитись із інформацією щодо круглого столу, а також зареєструватися можна за посиланням https://fsiua.splashthat.com/ .