«Всемирный день сбережений в Украине 2019» приглашает участников!

«Всемирный день сбережений в Украине 2019» приглашает участников!

Всесвітній день заощаджень в Україні – проект, з яким вже майже зріднилися банки-члени НАБУ та всі його учасники (цього року свято буде проведено ввосьме). З кожним роком цікавість до ВДЗУ зростає, а святкування набирає все масштабніших обертів.

 

Офіційний старт проекту розпочнеться на початку жовтня, а завершальним акордом за сталою традицією стане масштабне родинне свято для дітей та батьків, яке відбудеться 2 листопада в рамках фестивалю Ulichnaya eda на Арт-заводі Платформа. Окрім основної програми, в рамках заходу усі охочі банки-учасники проекту розміщують інформаційні стенди або інтерактивні локації, де маленькі клієнти отримують нагоду цікаво провести час та здобути подарунки.

 

«Всесвітній день заощаджень – це прекрасна традиція, яка має на меті формування культури заощаджень змалку, – зазначає Виконавчий директор НАБУ Олена Коробкова, - Результати минулих років демонструють дуже позитивну динаміку: банки пропонують нові депозитні продукти, підвищується рівень зацікавленості клієнтів, фінансової освіченості».

 

Нагадаємо, що свого часу День заощаджень був ініційований саме для інформування людей по всьому світу про те, як грамотно зберегти та примножити свої гроші.

 

Згадати, як завершився ВДЗУ 2018 та переглянути відеоролик минулорічного свята можна тут.

 

Запрошуємо банки долучатися до проекту та підтримати українську культуру заощаджень разом. Аби взяти участь у проекті, варто до 25.09.2019 року заповнити відповідну електронну форму за посиланням.

 

Далі буде!