Встреча с Председателем Комитета Верховной Рады Украины по вопросам социальной политики и защиты прав ветеранов Галиной Третьяковой

Незалежна асоціація банків України (далі – НАБУ) у продовження роботи щодо підготовки до впровадження пенсійної реформи, запрошує Вас взяти участь у зустрічі з Головою Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галиною Третьяковою.

Зустріч відбудеться 9 жовтня 2019 року о 16:00 в офісі НАБУ за адресою: вул. Велика Васильківська (Червоноармійська), 72, 3 під'їзд, поверх 3, офіс 96, м. Київ.


В ході зустрічі планується обговорити концепцію запровадження пенсійної реформи та, зокрема, питання щодо створення інструментів накопичення коштів та ролі банків у побудові інфраструктури системи пенсійного забезпечення.


Концепція реформи доступна за посиланням:

https://nabu.ua/images/uploaded/sys_media_doc/doc_8665dc2df79405dc47aa15c8df2b822c.pdf


Для участі у зустрічі просимо Вас у строк до 18:00 08.10.2019 зареєструватися за посиланням: https://forms.gle/XwmG9MrYNUiMecLi7 (або повідомити контактні дані представника Вашого банку на електронну адресу v.snitsarenko@nabu.org.ua).


Сподіваємось на Вашу зацікавленість, активну участь та плідну подальшу співпрацю.