2 мільярди гривень автокредитів менше ніж за 8 місяців – рекорд Креді Агріколь

Цьогоріч Креді Агріколь видав 2 мільярди гривень автокредитів менше ніж за 8 місяців, продемонструвавши кращі показники навіть у порівнянні з докризовим періодом. Це результат низки змін, які реалізувала команда банку, зокрема щодо оптимізації швидкості прийняття рішень по кредиту та пакету документів, можливості фінансування КАСКО в кредит. Креді Агріколь також оновив продукт без довідки про доходи з початковим внеском 50% та переглянув і спростив внутрішні правила погодження заявок на кредит.

«Від початку року ми взяли високий темп з видачі автокредитів, у квітні встановили рекорд - уклали угод на загальну суму 315 мільйонів гривень і ось вже в серпні перетнули позначку 2 мільярди гривень. Злагоджена командна робота, багаторічна експертиза і, звичайно, прихильність наших клієнтів – це головні компоненти успішної діяльності Креді Агріколь. А ще ми комплексно підходимо до вирішення задач наших клієнтів: окрім кредиту пропонуємо страхові продукти від партнерів банку. А віднедавна оформити Автоцивілку можна і в мобільному додатку СА+. Люди знають наші програми автокредитування та радять їх друзям і знайомим. І це для нас – найголовніше!» - розповідає Роман Буніч, директор департаменту продаж через альтернативні канали та партнерів Креді Агріколь Банку.

Креді Агріколь уже 6 рік поспіль є лідером у номінації "Автокредит" щорічного рейтингу "50 провідних банків України" та єдиний серед банків має сертифікат ISO 9001 в напрямі «Автокредитування». А це - гарантія якості обслуговування та жодних прихованих комісій. Банк пропонує ексклюзивні умови кредитування з понад 15 провідними автовиробниками, серед яких: Renault, Citroen, Peugeot, Toyota, Nissan, Opel, Mazda, Suzuki, BMW та інші.