Агентство IBI-Rating покращило прогноз за кредитним рейтингом Банку Кредит Дніпро до рівня «позитивний» та підтвердило кредитний і депозитний рейтинги фінустанови

Рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило кредитний рейтинг Банку Кредит Дніпро на рівні «uaA-», покращивши прогноз за рейтингом до рівня «позитивний» із попереднього рівня «у розвитку». Рейтинг надійності банківських депозитів зберігся на рівні «4+» (висока надійність).

Експерти визначили ключові чинники, які впливають на позиції фінустанови. Це, зокрема, фінансова підтримка з боку власника, прийнятна диверсифікація ресурсної бази, наявність розвиненої регіональної мережі та карткового бізнесу, що сприяє нарощуванню клієнтської бази і зміцненню позицій на банківському ринку.

«Позичальник із рейтингом «uaA-» характеризується високою кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками. Позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу впродовж року при збереженні позитивних тенденцій та нівелюванні поточних ризиків, – ідеться у висновку агентства. – Банк вчасно та в повному обсязі виконує свої зобов’язання перед кредиторами… Триває процес погодження реєстрації збільшення капіталу на 1,2 млрд грн із регулятором».

«Завдяки реалізації зваженої посткризової стратегії та системній підтримці з боку акціонера фінустанова продовжує утримувати одні з найбільш упевнених позицій на ринку, завжди виконуючи свої зобов’язання перед клієнтами, партнерами і регуляторами ринку, інвестуючи у власний розвиток та розвиваючи нові напрями діяльності, – зазначила Олена Малинська, голова Правління Банку Кредит Дніпро. – Протягом року банк почав активно розвивати гривневе роздрібне кредитування та агрокредитування малого та середнього бізнесу, що вже сприяло покращенню якості активів і зменшенню кредитного і валютного ризиків. Спільно з агентством IBI-Rating нами визначено наступні кроки щодо подальшого покращення кредитного та депозитного рейтингів після завершення реєстрації емісії акцій».

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».