Агентство «Кредит-Рейтинг» підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Індустріалбанку

18 червня 2019 року рейтингове агентство "Кредит-Рейтинг" підвищило довгостроковий кредитний рейтинг Індустріалбанку за Національною рейтинговою шкалою до рівня uaAA з прогнозом "стабільний".

Такий рейтинг є одним з найвищих серед тих, що присвоюються банкам в Україні. Позичальник або окремий борговий інструмент з рейтингом uaAA характеризується ДУЖЕ ВИСОКОЮ кредитоспроможністю порівняно з іншими українськими позичальниками або борговими інструментами.

Позитивний прогноз вказує на можливість підвищення рейтингу протягом року при збереженні позитивних тенденцій і нівелюванні поточних ризиків. Під час рейтингового процесу експертами агентства було проаналізовано фінансову звітність, а також внутрішню інформацію Банку.

«Стабільно високий рейтинг Індустріалбанку свідчить про якісну реалізацію заявленої стратегії розвитку банку, яка спрямована як на підвищення ефективності діяльності фінустанови, так і на процвітання наших клієнтів - підприємств, підприємців та приватних осіб, — зазначив Михайло Букрєєв, Голова Правління Індустріалбанку, - Кредитний рейтинг допомагає клієнтам визначити найбільш стабільних представників банківського ринку країни, не заглиблюючись у аналітику фінансових показників та звітів».

Індустріалбанк співпрацює з РА «Кредит-рейтинг» вже майже 10 років, вперше рейтинг був присвоєний в 2009 році, в 2016 він був підвищений до uaA-, у травні 2018 — до uaAA.