Агропросперіс Банк вдруге протягом 2017 року збільшує статутний капітал

Агропросперіс Банк вдруге протягом 2017 року збільшує статутний капітал

28 листопада 2017 року Агропросперіс Банк збільшив статутний капітал майже в півтора рази – до 310 млн грн.

Рішення про додаткове розміщення акцій було прийнято єдиним акціонером банку Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед 13 жовтня 2017 року, а необхідні кошти в розмірі 100 млн грн внесені на рахунок 28 листопада 2017 року.

За словами Голови Правління «Агропросперіс Банку» Сергія Щепанського додаткові кошти залучено з метою збільшення обсягів фінансування агросектору. «Ми бачимо серед малих і середніх агровиробників значну потребу у фінансових коштах та зростаючий попит на кредити. Особливо це буде відчутним з початку 2018 року у зв’язку із поширенням аграрних розписок на всю територію України, оскільки наш банк вже протягом двох років системно кредитує під агророзписки і буде надалі активно використовувати даний інноваційний інструмент» – повідомив він.

В цілому протягом 2017 року Агропросперіс Банк збільшив статутний капітал більше ніж вдвічі, а також розширив лінійку продуктів для агровиробників і майже в три рази наростив кредитний портфель в агросекторі, що свідчить про зацікавленість акціонера в розвитку банку і його довгострокові плани на українському ринку.