Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у центрі Києва

Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у центрі Києва
10 червня Агропросперіс Банк відкрив нове відділення у Києві. Комфортне та затишне відділення розташоване по вул. Великій Васильківській 84/20, зовсім поряд із метро Олімпійська.

З цієї нагоди Агропросперіс Банк запустив для приватних осіб новий вигідний депозит «Класичний+» із дохідністю до 18,5% річних. Також відсьогодні та до 30 вересня можливо безкоштовно замовити миттєву Ощадну картку із привабливими відсотками на залишок, а бізнес-клієнти можуть безкоштовно відкрити поточний рахунок та зручно обслуговуватися в Агропросперіс Банку.

За словами голови правління Агропросперіс Банку Сергія Щепанського, нове відділення відкрили у зв’язку зі зростанням кількості клієнтів. «2015 року ми створили банк для аграріїв із розумінням їхнього високого незадоволеного попиту на ресурси. На практиці наша гіпотеза підтвердилася, і ми щороку подвоювали обсяги фінансування агросектору. Тому для якісного обслуговування та більшого покриття потреб наших клієнтів ми відкрили нове відділення. У планах на цей рік – ще два».

За словами Сергія Щепанського, одночасно із розширенням фізичної присутності, банк розвиває і канали дистанційного обслуговування. Так, ведеться розробка сучасного мобільного банкінгу, який представлять вже незабаром.

Нове відділення працюватиме за наступним графіком: понеділок – четвер з 9:00 до 18:00, каса – до 17:00, п'ятниця з 9:00 до 16:45, каса – до 16:00.

Запрошуємо у гості!

Про Агропросперіс Банк

Агропросперіс Банк (АП Банк) – надійний український банк із 100% іноземним капіталом.

  • Банком опосередковано володіє фонд NCH Agribusiness Partners II, LP, інвесторами якого є відомі міжнародні інститути США та Європи, у тому числі Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР).
  • Керівництво фондом здійснює NCH Capital Inc. (США), який з 1993 року управляє інвестиціями у розмірі понад 3 млрд дол.
  • Агропросперіс Банк спрощує українським фермерам доступ до необхідних ресурсів, надаючи їм кредити під заставу майбутнього врожаю чи аграрних розписок. 
  • Банк щорічно подвоює розмір кредитного портфеля в агробізнесі, а 2017 року почав залучати депозити та розвивати сервіси для фізичних осіб.