Агросезон у розпалі: Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля разом із партнером – компанією «ПОЛЕТЕХНІКА»

Агросезон у розпалі: Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля разом із партнером – компанією «ПОЛЕТЕХНІКА»

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля у Миколаївській області, організатором якого виступила компанія «ПОЛЕТЕХНІКА» – один із провідних гравців агропромислового ринку України.


Під час проведення агрозльоту його учасники змогли обмінятися досвідом, дізнатися про останні інновації, отримати вичерпну інформацію про сервісну підтримку, а також на практиці познайомитися з усіма перевагами сучасної техніки, представленої на заході. Банк Кредит Дніпро традиційно презентував лінійку кредитних продуктів і ефективних фінансових інструментів, адаптованих спеціально під потреби агробізнесу.

«Для нас як надійного фінансового партнера для аграріїв украй важливо бути в курсі всіх змін і нововведень у цьому сегменті бізнесу, – зазначив Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Адже участь банку в Днях поля – це прекрасний спосіб для прямої комунікації з партнерами та клієнтами і найголовніше – отримання зворотного зв’язку для формування затребуваних фінансових агрорішень, привабливих цінових умов, оперативного й індивідуального підходу до кожного клієнта. Ми вдячні організатору цього заходу – нашому партнеру компанії «ПОЛЕТЕХНІКА» – за довіру і запрошення взяти участь у форумі, а також можливість запропонувати учасникам заходу своєчасне фінансування на придбання сільгосптехніки».

Банкір зазначив, що сьогодні у фінустанові розроблено два основні продуктові рішення для агробізнесу: кредит на поповнення оборотних коштів, зокрема й за прискореною програмою з прийняттям рішення упродовж двох днів, а також фінансування на придбання сільгосптехніки за допомогою партнерських програм із провідними гравцями агроринку.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».