Акції повертаються. ОТП Фонд Акцій заробив 17,2% за 3 місяці

З початку року «ОТП Фонд Акцій» під управлінням компанії «ОТП Капітал» заробив своїм інвесторам 17,2% або 88,6% річних. Це стало можливим завдяки зростанню акцій в портфелі фонду – найбільший прибуток принесли цінні папери «Райффайзен банку Аваль», «Турбоатому» та «Миронівського хлібопродукту»

«ОТП Фонд Акцій» - це відкритий спеціалізований фонд акцій, який має максимальну потенційну дохідність при зростанні фондового ринку за рахунок інвестування більшої частини коштів в акції українських підприємств. Частина коштів фонду інвестується у банківські депозити для отримання прибутку в умовах відсутності росту акцій, а також для обмеження ризиків у разі зниження цін на акції. Інвестори фонду мають можливість виходу з фонду в будь-який робочий день з фіксацією отриманої дохідності, при цьому максимальний термін інвестування не обмежений. У 2016 році «ОТП Фонд Акцій» показав дохідність на рівні 32,88% за рік.

«Після кількох років затишшя на фондовому ринку, минулого року ми побачили стале відновлення зростання цін на ключові акції, що надало нам змогу отримати для інвесторів одну з найкращих дохідностей на фінансовому ринку. У 2017 році темпи росту прискорилися, та ми бачимо зростаючий апетит інвесторів до більш дохідних та ризикованих інвестицій. Звичайно, говорити про розвинений ринок акцій в Україні ще зарано, але в умовах низьких депозитних ставок, саме акції та фонди, які в них інвестують, стають цікавим інструментом примноження капіталу», - говорить Віталій Дишловий, керівник департаменту маркетингу та продажів компанії з управління активами «ОТП Капітал».

Дізнатися більше про «ОТП Фонд Акцій» та інші фонди під управлінням «ОТП Капітал», а також придбати цінні папери фондів можна у будь-якому відділені ОТП Банку.

Додаткова інформація на сайті та за телефоном 044 492 34 69.

Компанія з управління активами «ОТП Капітал» була заснована в липні 2007 року та стала другим, після АТ «ОТП Банк», представником OTP Group в Україні. Компанія надає широкий спектр інвестиційних послуг високої якості, як корпоративним клієнтам, так і приватним особам, і є одним із лідерів на ринку колективного інвестування. Під управлінням КУА «ОТП Капітал» знаходяться 7 публічних інвестиційних фондів, 2 венчурних фонди, активи страхових компаній, а також 2 недержавних пенсійних фонди. Активи під управлінням – 329,7 млн. грн.

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» – один з найбільших вітчизняних банків, визнаний лідер фінансового сектора України. Банк надає повний спектр фінансових послуг для корпоративних і приватних клієнтів, а також представників малого та середнього бізнесу. На українському ринку він представлений з 1998 року, має стійку репутацію соціально відповідальної, надійної і стабільної структури, що пропонує споживачам сервіси європейської якості. Його стовідсотковим власником є найбільший угорський банк OTP Bank Plc.