Альфа-Банк пропонує свої послуги в 530 магазинах Київстар

Фізична банківська картка Caméléon від Альфа-Банку Україна тепер доступна в 530 фірмових магазинах Київстар для всіх бажаючих. Додатково приходити у відділення не потрібно. Працівники магазинів оператора допоможуть пройти реєстрацію в цифровому банку Sense SuperApp, а нові клієнти ще й отримають по 50 бонусів від банку та оператора.

Клієнти, хто вже користується Sense SuperApp та цифровою карткою Caméléon, зможуть прив’язати пластикову картку до свого рахунку, щоб скористатися нею у випадках, коли Apple Pay та Google Pay недостатньо. Наприклад, щоб зняти готівку в банкоматі без NFC.

Придбати картку Caméléon можуть абоненти всіх мобільних операторів. Унікальна картка може бути як кредитною з лімітом до 30 тисяч гривень, так і дебетовою, має нескінченний пільговий період під 0,01% річних, додатковий кешбек 0,5% за покупки через Apple/Google Pay, а ще можливість заробити 5,5% річних на залишок особистих коштів і навіть 1% кешбеку за поповнення картки в Sense з картки іншого банку.

Крім того, абоненти Київстар отримують:

  • додаткові бонуси при реєстрації нових клієнтів банку: 50 бонусів на мобільний рахунок Київстар та 50 бонусів на рахунок програми лояльності Cash’U CLUB;
  • можливість кожні 7 днів замовити собі безкоштовний та безлімітним мобільний інтернет на цілий день завдяки акції «Щасливий день»;
  • у додатку Sense SuperApp абоненти Київстар можуть керувати своїм мобільним номером: отримувати всю актуальну інформацію про рахунок, підключати або відключати додаткові послуги, змінити тариф тощо.
Нагадаємо, що на початку вересня Київстар та Альфа-Банк Україна оголосили про успішне завершення пілотного етапу співпраці та про перехід на наступний – спільне просування послуг у цифровому банку Sense SuperApp.