Альфа-Банк Україна і УСПП підписали Меморандум про співпрацю

Альфа-Банк Україна і Український союз промисловців і підприємців (УСПП) домовилися про співпрацю, мета якої – підтримати вітчизняних підприємців і полегшити їм доступ до кредитних коштів.

Альфа-Банк Україна спільно з УСПП сприятимуть пожвавленню підприємницької діяльності, зміцненню економіки і розвитку сприятливого бізнес-клімату в Україні за рахунок залучення інвестицій, а також зовнішніх і внутрішніх кредитних ресурсів, особливо в експортоорієнтовані галузі.

Згідно з підписаним Меморандумом сторони будуть розширювати можливості для надання кредитно-фінансової підтримки українським підприємствам, у тому числі з метою просування товарів українського виробника на зарубіжні ринки.

На Меморандумі про співпрацю поставили свої підписи член Правління, Президент Альфа-Банку Україна Олександр Луканов та президент УСПП Анатолій Кінах.

 «Ми готові допомагати українським підприємцям, виробникам, промисловцям. Зараз дійсно непросто знайти гідні проекти для кредитування, тому кооперація з УСПП тут дуже доречна. Адже сьогодні період «недорогих грошей», і його потрібно використовувати по максимуму. Ми готові до прямих контактів з членами УСПП,» – зазначив Олександр Луканов.

Крім кредитування, партнери також будуть працювати над впровадженням державної та місцевих програм, спрямованих на підвищення енергоефективності житлових будинків і підприємств.

Вибір проектів для підтримки в рамках співпраці буде здійснювати робоча група, до якої увійдуть представники банку і УСПП на паритетній основі.