Альфа-Банк Україна надав кредитні канікули 20 тисячам клієнтів

За програмою кредитних канікул Альфа-Банку Україна, яка стартувала 7 квітня, можливістю реструктуризації кредитних угод скористалися понад 20 тисяч клієнтів – фізичних осіб.

Команда Альфа-Банку Україна розуміє, як важливо зняти боргове навантаження з сімейного бюджету в непростий період пандемії коронавируса і карантинних заходів, спрямованих на запобігання поширенню захворювання. Тож 7 квітня банк запропонував клієнтам – фізичним особам програму кредитних канікул, яка дає можливість зробити паузу у внесенні платежів за своїм кредитом на два місяці. Завдяки індивідуальній реструктуризації клієнти можуть тимчасово не платити тіло кредиту і відсотки і повернутися до своєчасного погашення, коли ситуація стабілізується.

Кредитні канікули в Альфа-Банку Україна доступні клієнтам, які мають в банку діючу кредитну карту, кредит готівкою або кредит на покупку товарів і зіткнулися з тимчасовими фінансовими труднощами. Важливою умовою отримання кредитних канікул є відсутність простроченої заборгованості за кредитом станом на 1 березня 2020 року.

Для отримання кредитних канікул НЕ ПОТРІБНО відвідувати відділення банку. Заявку клієнти можуть подати в чаті мобільного банку Alfa-Mobile Ukraine або зателефонувавши до контакт-центру за телефоном (044) 494 0101.

З детальною інформацією про основні умови отримання кредитних канікул можна ознайомитися тут.