Альфа-Банк Україна та МХП тепер обмінюються лише електронними документами

Альфа-Банк Україна та агроіндустріальний холдинг МХП повністю перейшли на електронний документообіг між собою, у тому числі за кредитними продуктами. Це дозволило суттєво скоротити час як клієнта, так і банка.

Альфа-Банк Україна та МХП обмінюються лише електронними документами. Так, оформлення гарантій, кредитів, валютообмін, здійснення зарплатно-карткових операцій тощо відбувається в цифровому вигляді з електронним підписом. При цьому всі необхідні документи МХП приймаються банком також в електронному вигляді.

Варто зазначити, що в МХП вже близько року триває глобальний проєкт щодо впровадження рішень для переведення усіх взаємодій з партнерами та підрядниками на повністю електронний документообіг.

«До кінця 2021 року МХП повністю відмовиться від паперів у роботі з договорами та іншими документами, що мають юридичне значення – вони підписуватимуться в цифровому вигляді з накладенням електронного підпису. Тому ми раді, що Альфа-Банк став одним із перших великих партнерів, який підтримав нашу paperless-кампанію та закликає всіх долучатися до процесу впровадження paperless в Україні», – коментує Вікторія Капелюшна, заступниця Голови правління, фінансова директорка холдингу МХП.

«З кінця минулого року ми перевели понад 1600 корпоративних клієнтів на електронний документообіг, створивши власний акредитований центр сертифікації електронних ключів, які повністю інтегровані в систему дистанційного банківського обслуговування, – зазначила Лілія Лиманська, Віце-президент, директор по роботі з АПК та телекомунікаційними компаніями Альфа-Банку Україна. – МХП став першим клієнтом, з яким банк співпрацює на умовах 100% paperless».

Перехід на електронний документообіг між компаніями став можливим завдяки загальному курсу держави на цифровізацію. Яскравим прикладом якого є активний розвиток порталу Дія з надання доступу до електронних документів та різноманітних сервісів.

Довідки:

Альфа-Банк Україна – великий український банк з міжнародним капіталом, входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings S.A. з головним офісом у Люксембурзі. Відповідно до класифікації Національного банку України, Альфа-Банк Україна входить до групи банків іноземних банківських груп, є системно важливим банком і знаходиться в десятці фінансових установ країни за обсягом активів.

МХП – вертикально інтегрований холдинг, лідер української аграрної індустрії з акціонерним капіталом і зарубіжними виробничими активами на Балканах.