Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк оголошують про старт Students Internship Program

2 жовтня 2017 року Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк розпочали прийом заявок від студентів магістратури для участі у кар’єрній програмі Students Internship Program

Students Internship Program – освітня ініціатива, створена на базі Всеукраїнської студентської олімпіади Укрсоцбанку, яка проводиться в установі 12 років поспіль. За рокиіснування проекту до нього долучилися близько  9 000 студентів з більш ніж 90 українських вишів.

У 2017 році проект отримав нову назву, а також розширив кордони на Альфа-Банк Україна. У рамках проекту банк пропонує студентам пройти конкурсний відбір на оплачуване стажування у головному офісі Києва та регіональних підрозділах Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку. Протягом 6 місяців 20 переможців випробують свої сили за наступними напрямами: корпоративний бізнес, малий та середній бізнес, маркетинг, фінанси, ризики, HR, IT, операційна та юридична діяльність. Важливо, що гнучкий графік стажування дозволить студентам поєднувати навчання в університеті та роботу.

«Кар’єрна програма Students Internship Program – це майданчик, де зростає нове покоління спеціалістів фінансового ринку. Адже тут молодь отримує можливість реалізувати на практиці теоретичні знання та спробувати себе у професії під керівництвом досвідчених менторів. Також ми, як соціально відповідальна компанія, маємо на меті зробити свій внесок у зміцнення престижу банківської сфери як інноваційної та стратегічної галузі країни, – розповідає Тетяна Стрекаль, директор з управління персоналом Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку. – За 12 років програма довела свою ефективність – багато учасників проекту обрали наш банк у якості першого місця роботи. Сьогодні вони продовжують працювати у різних підрозділах нашої компанії».

Для того, щоб стати фіналістом Students Internship Program, необхідно вдало пройти 3 відбіркові етапи у період з 2  жовтня по 30 листопада 2017 року:

1 етап (02.10-20.10):  заповнення форм участі та мотиваційних листів (2-20 жовтня).
 
2 етап (20.10-01.11): виконання профільного завдання за напрямом майбутнього стажування.

3 етап (01.11-30.11): інтерв’ю та тестування.  
 
Детальні умови участі в Students Internship Program та реєстраційна форма учасника доступні на сайті проекту за посиланням http://students.alfabank.ua/2017.