Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк починають Місяць збережень в Україні

Відзначаючи Всесвітній День збережень, що традиційно проводиться у багатьох країнах наприкінці жовтня, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк започатковують його розширену версію – «Місяць збережень». Розуміючи важливість «заощаджувальної» освіти в країні, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк присвячують «Місяць збережень» поглибленню фінансової грамотності в Україні та підвищенню довіри до банківського сектору загалом

Щоб привернути увагу до теми збережень в Україні, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк приготували акційну пропозицію: +1% річних до всіх депозитів у національній валюті, що розміщуються через систему інтернет-банкінгу на термін від 3 до 12 місяців. Цей депозит від банку з перевіреною часом надійністю має на меті заохотити людей користуватися базовим банківським продуктом та переконати їх у стабільності, зручності та безпечності збереження і примноження коштів у банку.   

Крім традиційного акційного продукту, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк з метою підвищення фінансової обізнаності українців проводитимуть освітні заходи: День відкритих дверей у відділеннях; секцію тематичних запитань, на які відповідатимуть банківські експерти; поради щодо ефективного і безпечного збереження коштів, та розумного їх примноження, передусім, завдяки використанню основного банківського інструменту – депозиту.

Олексій Пузняк, директор з розвитку роздрібного бізнесу Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, прокоментував: «В європейських країнах банки постійно опікуються тим, щоб навчати своїх співвітчизників, як правильно розпоряджатися коштами та як їх заощаджувати і примножувати, користуючись банківськими послугами. В Україні довіра до банків наразі активно відроджується. Тому сьогодні перед банківською сферою стоїть завдання – підвищувати обізнаність українців про банківські послуги, зокрема, про депозити як безпечні та вигідні інструменти для заощаджень. Тому наша об’єднана команда Альфа-Банку Україна та Укрсоцбанку, взявши на себе почесну місію такої «заощаджувальної» освіти в Україні, знову приєдналася до ініціативи Національної Асоціації Банків України і проводить Місяць заощаджень. Ми розуміємо важливість цього процесу для України і хочемо на постійній основі працювати над підвищенням фінансової грамотності серед населення»