Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк встановлюють «домашні» тарифи на зняття готівки та перекази в мережах одне одного

Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк оголосили про встановлення звичних вигідних тарифів на зняття готівки у банкоматах одне одного та переказ коштів у національній валюті між рахунками клієнтів у двох банках

Так, з 15 грудня 2016 року клієнти обох фінустанов, що входять до міжнародного фінансового холдингу АВНН, зможуть знімати готівку за «домашніми» тарифами свого банку в 1087 банкоматах об'єднаної мережі: 872 банкоматах Укрсоцбанку та 215 банкоматах Альфа-Банку Україна.

Позитивні зміни також торкнуться тарифної політики щодо грошових переказів. Перекази між поточними рахунками в гривні в Укрсоцбанку та Альфа-Банку Україна стануть безкоштовними вже з 1 січня 2017 року.

«Уніфікація тарифів – один з перших кроків на підтвердження того, що анонсовані вигоди для клієнтів від угоди між групою UniCredit та ABH Holdings S.A. – це не просто слова. Завдяки поступовій інтеграції двох банків ми отримуємо значно більше ресурсів для розвитку та можемо запропонувати клієнтам вигідніші умови обслуговування. Так, тепер до послуг наших клієнтів банкоматна мережа з понад 1000 банкоматів по всій Україні, а комісія на грошові перекази для фізичних осіб, наприклад, зменшилась у більш ніж 5 разів, – зауважив Артур Атанов, член правління та директор центру роздрібного бізнесу Укрсоцбанку.Повторюся, це тільки перші кроки з уніфікації тарифів та продуктів двох банків. Наступні кроки ми анонсуємо вже найближчим часом».

Нагадаємо, у жовтні група UniCredit та ABH Holdings S.A., головний акціонер Альфа-Банку Україна, завершили угоду про обмін активами, в рамках якої група передала холдингу 99,9% акцій Укрсоцбанку в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%.

Укрсоцбанк – єдиний в Україні банк, що пропонує своїм клієнтам мережу безконтактних банкоматів у 5 містах. Перший в Україні безконтактний банкомат у червні цього року під час щорічного міжнародного фестивалю джазової музики Alfa Jazz Fest відкрили Укрсоцбанк та Альфа-Банк Україна спільно з MasterCard і «Євронет Україна».

Альфа-Банк Україна - це великий український комерційний банк з міжнародним капіталом, який входить до приватної інвестиційної холдингової компанії ABH Holdings SA (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі. Холдингова компанія має інвестиції в низці банківських груп на території країн СНД і Європи, зокрема, операційні компанії (банки) ABHH знаходяться в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

Власниками ABHH виступають Михайло Фрідман 32,86%, Герман Хан - 20,97% (обидва - громадяни Ізраїлю), Олексій Кузмічьов - 16,32%, Пьотр Авен - 12,40%, Андрій Косогов - 3,67% (всі троє - громадяни РФ), а також The Mark Foundation for Cancer Research - 4,87%.

За класифікацією НБУ входить до групи "банки іноземних банківських груп".

Укрсоцбанк – один з найбільших універсальних банків України, що працює на локальному ринку з 1990 року та пропонує повний спектр сучасних фінансових послуг як фізичним, так і юридичним особам.

Оновлений Укрсоцбанк утворився 31 жовтня 2016 року шляхом операції з передачі 99,9% акцій ПАТ "Укрсоцбанк" від UniCredit Group до ABH Holdings S.A. (АВНН) в обмін на міноритарну частку власності в ABHH у розмірі 9,9%. В результаті угоди банк поєднав чвертьвікові традиції дбайливого ставлення до клієнта в Укрсоцбанку, європейську якість сервісу UniCredit, а також міжнародний банківський досвід ABHН у різних країнах Європи, зокрема СНД. Завдяки вдалому синтезу та синергії двох українських активів АВНН, Укрсоцбанку та Альфа-Банку, на банківському ринку України з'явилася ще сильніша фінансова установа, що призведе до підвищення рівня технологій, збільшення ефективності роботи, підвищення якості сервісу для клієнтів, а також зниження вартості послуг й розширення їх спектру.

Розгалужена мережа Укрсоцбанку налічує 237 відділень, а персонал фінансової установи – близько 5 тисяч співробітників.