Альфа-Банк Україна відкрив Alfa Business Hub 2017 зустріччю у Харкові

Альфа-Банк Україна відкрив Alfa Business Hub 2017 зустріччю у Харкові
8 червня 2017 року у Харкові Альфа-Банк Україна провів першу в 2017 році зустріч в рамках Alfa Business Hub — всеукраїнського комунікаційного майданчика, де збираються представники малого і середнього бізнесу — клієнти банку й провідні експерти в різних сферах

Саме із зустрічі в Харкові трохи більше року тому і розпочався проект, взявши собі за мету надання фахових консультацій та розширення можливостей взаємодії з підприємцями.
Цьогоріч харківський Alfa Business Hub відвідали більше 600 представників малого та середнього бізнесу. Головними питаннями, які обговорювалися стали: ефективне використання фінансів для розвитку бізнесу, системний підхід формування команди професіоналів, ефективні інструменти продажів в Інтернеті.

Планується, що в червні та липні 2017 року Alfa Business Hub також пройде у Мелітополі (22.06), Одесі (6.07), Кропивницькому (13.07), Житомирі (20.07) та Дніпрі (27.07), а восени завітає і в інші міста України.  

«На кінець травня у нас більше 71 тисячі клієнтів сегменту малого і середнього бізнесу, майже половина з яких користується інтернет-банком «Мій бізнес Online». Збільшення клієнтської бази — це, перш за все, зростання рівня відповідальності для банку. Саме тому ми продовжуємо традицію проведення  комунікаційних майданчиків Alfa Business Hub, де обговорюємо найбільш актуальні для бізнесу теми та запрошуємо кращих українських експертів, - розповідає Тетяна Волошина, віце-президент, директор із малого та середнього бізнесу Альфа-Банку Україна. - Приємно зазначити, що в бізнесі з’являється все більше людей, які прагнуть саморозвитку, нових цікавих практик та розширення списку контактів. Ми бачимо їх щирий і живий інтерес, тому радо зводимо на нашому майданчику клієнтів, які потребують додаткових знань і експертів, які ними володіють!»

Протягом 2016 року Альфа-Банк Україна провів чотири зустрічі в рамках проекту Alfa Business Hub в містах: Києві, Харкові, Дніпрі та Бердянську, які відвідали понад тисячу клієнтів-підприємців.

«Неформальна атмосфера Alfa Business Hub, в першу чергу, сприяє обміну думками та бізнес-контактами між учасниками зустрічі.  З багатьма представниками бізнесу ми вже працювали та продовжимо співпрацю і надалі», — зазначає учасниця Alfa Business Hub, Олеся Ковальчук, фінансовий директор видавництва «Ранок».