Альфа-Банк Україна визнано найнадійнішим банком країни

За результатами міжнародного рейтингу найнадійніших банків, який проводиться щорічно впливовим нью-йоркським журналом Global Finance, в 2017 році Альфа-Банк Україна було визнано найнадійнішим банком України.

Найнадійніші банківські установи в 106 країнах світу Global Finance назвав у рамках ексклюзивного дослідження, що увійде до листопадового випуску легендарного нью-йоркського фінансового журналу.

Основним критерієм для визначення найнадійніших банків стало оцінювання довгострокових рейтингів в іноземній валюті від Moody's, Standard & Poor's і Fitch та сукупних активів 1000 найбільших банків по всьому світу.

Пошук найнадійніших проводився у різних регіонах світу: Північна Америка, Західна Європа, Північна Європа, Центральна і Східна Європа, Латинська Америка, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, Ближній Схід та Африка. В Україні банком, якому можна довіряти, видання визнано Альфа-Банк Україна.

Іван Світек, Генеральний директор Альфа-Груп Україна, відзначив: «Сьогодні ми займаємо гідне місце на банківському ринку України, будучи одним із провідних гравців у роздрібному та корпоративному бізнесі. І, звичайно, ставимо перед собою амбітні цілі – бути кращими у всьому, що ми робимо. Тому визнання наших зусиль таким впливовим виданням на міжнародній фінансові арені – краща нагорода та кращий стимул тримати марку та прагнути ще більших висот.»  

«Global Finance Magazine» виходить з 1987 року та має в 180 країнах більш ніж 50 тисяч передплатників: голів, президентів, генеральних директорів, фінансових директорів, керівників фінансами та інших спеціалістів фінансової сфери. Журнал аналізує найважливіші фінансові показники більш ніж 190 країн, проводячи дослідження з метою визначити кращі банки, що надають послуги у різних регіонах світу.

***


Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк – універсальні банки з приватним міжнародним капіталом та перевіреною часом надійністю. Уже понад 20 років ми надаємо повний спектр сучасних банківських послуг фізичним і юридичним особам та підтримуємо наших клієнтів з усіх фінансових питань і в будь-яких життєвих ситуаціях. За класифікацією НБУ, Альфа-Банк Україна та Укрсоцбанк входять до групи банків іноземних банківських груп.