Альфа-Банк Україна запропонував МСБ технологічну заміну касовому апарату

Альфа-Банк Україна запропонував клієнтам МСБ встановити новий багатофункціональний Android POS-термінал. Комплексне рішення об'єднує відразу три ключові функціонали в одному пристрої: POS-термінал, рішення для автоматизації каси та фіскальний апарат у межах партнерського додатку Е-ЧЕК.

«Ми перебуваємо у постійному контакті з клієнтами-представниками малого та середнього бізнесу, тому на практиці розуміємо їхні потреби. Виконання норм нового законодавства викликає зараз багато запитань у клієнтів – наша пропозиція їх повністю знімає, а також звільняє від додаткових витрат», – розповів Олександр Горінов, директор з малого та середнього бізнесу Альфа-Банку Україна.

Завдяки новому терміналу клієнти малого та середнього бізнесу зможуть приймати безготівкові розрахунки, вести клієнтську базу, облік товарів, контролювати роботу продавців, реєструвати продажі на фіскальних серверах тощо.

Якщо ж підприємці будуть використовувати звичний для ринку POS-термінал, Альфа-Банк готовий запропонувати їм можливість зареєструватися у додатку Е-ЧЕК для проведення фіскалізації каси. 90 днів з дня оформлення першого чека для клієнта буде безкоштовно. Після завершення пільгового періоду вартість використання додатку становитиме 125 грн/міс.

Нагадаємо, згідно із законодавством усім платникам єдиного податку ІІ – ІІІ груп, незалежно від суми доходів необхідно мати ПРРО (програмний реєстратор розрахункових операцій) або РРО (реєстратор розрахункових операцій (касовий апарат/фіскальний реєстратор)), який може бути інтегрований із POS-терміналом.

Докладніше ознайомитися з інформацією щодо роботи Android POS-термінал можна, зателефонувавши 0800 50 70 44 (4).