Банк Кредит Дніпро і «Агробудівельний альянс «АСТРА» пропонують українським агровиробникам зручну кредитну програму на модернізацію бізнесу

Банк Кредит Дніпро і великий дилер провідних марок агротехніки «Агробудівельний альянс «АСТРА» пропонують українським агровиробникам скористатися вигідною програмою кредитування. Українські аграрії зможуть без серйозних витрат покращувати власне виробництво, беручи сучасну техніку в кредит терміном до 5 років, гнучкою системою процентних ставок, мінімальним авансовим внеском і можливістю сезонної відстрочки погашення тіла кредиту

«Майже за 20 років роботи на ринку наша компанія стала одним із лідерів із постачання українським аграріям передових технологій, високоякісної сільгосптехніки, а також сервісного обслуговування. І нам завжди було важливо розширювати можливості клієнтів у доступі до кращого обладнання, яке допомагає збільшувати обсяги і поліпшувати якість виробництва, – каже Володимир Замай, керівник відділу фінансів компанії «Агробудівельний альянс «АСТРА». – Партнерська програма фінансування фермерів із Банком Кредит Дніпро надає підйомне за вартістю кредитування і вельми лояльні умови погашення позики, що допоможе аграріям якісно перебудувати власний бізнес».

Система формування ставок залежить від терміну кредиту і надання покупцем техніки авансового платежу, а розгляд заявки банком займає близько 5-7 днів.

«Ми продовжуємо розвивати партнерські програми, які дозволяють українським аграріям отримувати доступне фінансування на поліпшення виробничих процесів. При цьому наші експерти при розробці програм не тільки орієнтуються на можливість зниження вартості кредитного ресурсу, але і максимально адаптують умови кредитування під специфіку і сезонність агробізнесу, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Партнерство з провідними українськими дилерами агротехніки та обладнання, такими як «Агробудівельний альянс «АСТРА», є частиною комплексної програми банку з підтримки сільгосптоваровиробників».

 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях "Корпоративний партнер" та «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".