Банк Кредит Дніпро і компанія «Дойче Аграртехнік» розробили для аграріїв вигідні кредитні програми на купівлю техніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «Дойче Аграртехнік» розробили для аграріїв вигідні кредитні програми на купівлю техніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «Дойче Аграртехнік» (DAT) пропонують українським агровиробникам вигідні кредити на купівлю провідних світових брендів сільськогосподарської техніки. Термін фінансування – до 5 років, перший внесок – від 10% вартості техніки, процентна ставка – від 13,2% річних залежно від терміну кредиту і розміру початкового внеску. Крім того, клієнти можуть отримати сезонну відстрочку платежу до 10 місяців у році. Висока швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів, відсутність комісії за дострокове погашення кредиту і нотаріальних витрат з оформлення застави є вагомими перевагами програм кредитування.

 

«Підприємство «Дойче Аграртехнік» успішно працює на українському ринку понад 20 років, є офіційним дилером компаній Amazone, Gaspardo, Krone, постачає сільськогосподарську техніку, запчастини та обладнання провідних фірм Seppi m, Bourgoin, Bauer Group для ферм, птахофабрик, агрокомплексів, – говорить Анатолій Соловйов, директор компанії. – Нам важливо надавати клієнтам якісну техніку та витратні матеріали на найбільш лояльних умовах, у чому, безсумнівно, допоможе партнерська співпраця з Банком Кредит Дніпро».

«Сьогодні наш банк працює з десятками провідних дилерів агротехніки, створюючи спільними зусиллями оптимальні умови фінансування для компаній АПК, – розповідає Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Напрацьований галузевий досвід і репутація надійного фінансового партнера дозволяють нам залучати до співпраці нових перспективних партнерів, до яких належить і компанія DAT – один із лідерів у сфері продажів сільськогосподарської техніки в Україні. Впевнені, що така синергія дозволить аграріям отримати максимально ефективне фінансове рішення для реалізації своїх бізнес-планів».


Для довідки:
 

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».