Банк Кредит Дніпро і компанія «РОПА Україна» презентують партнерську програму кредитування на придбання агротехніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «РОПА Україна» презентують партнерську програму кредитування на придбання агротехніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «РОПА Україна» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки; термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір процентної ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від терміну кредиту та розміру початкового внеску. Комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави – відсутні. Для зручності обслуговування позики пропонується сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році. Перевагою програми є також висока швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Наша компанія успішно працює на ринку з 2003 року і є провідним постачальником техніки та запчастин відомих брендів ROPA, HORSCH, BERGMANN, KRONE, а також виробником культиватора для обробки ґрунту ALLIGATOR, – сказав Юрій Мрук, начальник відділу збуту компанії «РОПА Україна». – Партнерська програма з Банком Кредит Дніпро пропонує агровиробникам оптимальні умови фінансування з придбання якісної техніки. Старт програми на початку нового аграрного сезону дозволить нашим клієнтам вчасно та вигідно реалізувати свої бізнес-завдання та підвищити ефективність виробництва».

«Ми свідомо розвиваємо напрям агрокредитування, акцентуючи увагу на партнерських програмах із провідними виробниками та постачальниками сільгосптехніки, – підкреслив Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Така синергія разом із якісною міжнародною експертизою та стратегією розвитку, спрямованою на співпрацю з вітчизняним бізнесом, дають змогу пропонувати українським агропідприємствам максимально зручний сервіс та гнучкі підходи».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».