Банк Кредит Дніпро – один із лідерів з якісної присутності в українському медіаполі

Згідно з дослідженням компанії NOKS FISHES за грудень 2016 – листопад 2017 р. Банк Кредит Дніпро продовжує лишатися одним із найякісніше представлених банків в українському інформаційному просторі. Серед усіх українських фінустанов банк увійшов у топ-3 за кількісними та якісними показниками резонансу в категорії «Маркетинг/Продажі», а топ-менеджмент банку посів провідні позиції з представленості в українських ЗМІ серед експертів ринку.

Так, Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління банку, посів першу позицію як «Гігант» і «Естет» резонансу в блоці «Маркетинг/Продажі», а Олег Курінний, директор казначейства фінустанови, показав другий результат за обсягами резонансу серед спікерів і третє місце за якісними характеристиками резонансу в блоці «Зовнішні комунікації».

«Побудова банками грамотних, прозорих і ефективних комунікацій із клієнтами та учасниками ринку – необхідний і важливий складник процесу відновлення довіри до сектора й розвитку фінансової культури українців, – говорить Наталія Кононенко, керівник компанії NOKS FISHES. – В умовах зростаючої конкуренції і швидкої зміни ринкових трендів комунікації повинні працювати на випередження. Тому банки-лідери з оперативності подання інформації та якості контенту виграють репутаційну боротьбу».

«Комунікаційна стратегія Банку Кредит Дніпро ґрунтується на трьох ключових принципах: оперативність, відкритість, професіоналізм. Ми максимально швидко реагуємо на всі важливі події та виклики фінансового ринку, надаємо чесний і зважений аналіз ситуації і готові надати всебічну експертну підтримку споживачам банківських послуг, спілкуючись із ними зрозумілою мовою. Впевнені, що такий курс інформаційної політики є запорукою побудови довірчих стосунків між фінансовими інститутами та українцями», – зазначила Тетяна Ярошенко, директор із корпоративних комунікацій Банку Кредит Дніпро.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».