Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для аграріїв Одеської області в ході Дня поля від партнера – компанії «Євраліс Семенс Україна»

Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для аграріїв Одеської області в ході Дня поля від партнера – компанії «Євраліс Семенс Україна»

Банк Кредит Дніпро став партнером Дня поля в Одеській області, організатором якого виступила компанія «Євраліс Семенс Україна» – один із провідних гравців агропромислового ринку України та Європи.

Учасники заходу представили агровиробникам сучасні та інноваційні рішення, послуги, агротехніку. Банк Кредит Дніпро презентував лінійку кредитних продуктів і ефективних фінансових інструментів, адаптованих спеціально під потреби агробізнесу.

«Агронапрям як флагман українського експорту продовжує бути у фокусі кредитної бізнес-активності нашого банку, – розповів Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Типовий для агробізнесу чинник сезонності ми фінансово закриваємо за рахунок двох флагманських продуктових рішень: кредиту на поповнення обігових коштів, зокрема й за прискореною програмою з прийняттям рішення впродовж двох днів, а також фінансування на придбання сільгосптехніки за допомогою партнерських програм із провідними гравцями агроринку. Привабливі цінові умови, оперативність та індивідуальний підхід до кожного клієнта – наші ключові конкурентні переваги».

Банкір підкреслив, що регулярна участь у Днях поля і подібних заходах забезпечує прямий контакт із потенційними клієнтами та партнерами, що сприяє більш глибокому і комплексному розумінню потреб ринку, нарощуванню клієнтської бази, запуску й реалізації цікавих проектів, вибудовуванню довгострокових взаємовигідних відносин для масштабування бізнесу.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».