Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для придбання агротехніки і поповнення оборотних коштів

Банк Кредит Дніпро представив ефективні фінансові рішення для придбання агротехніки і поповнення оборотних коштів

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Дні поля, який щорічно проводить компанія «ПОЛЕТЕХНІКА». На заході агровиробникам Дніпропетровської області було представлено сучасні та інноваційні рішення, послуги, агротехніку.

Банк Кредит Дніпро презентував лінійку ефективних фінансових інструментів і кредитних продуктів, адаптованих під потреби агробізнесу.

«Наш банк продовжує активно розвивати агронапрям, надаючи клієнтам якісний сервіс і різноманітні варіанти фінансування: від кредиту на поповнення оборотних коштів до кредитування повного виробничого циклу і придбання сільгосптехніки через партнерські програми з провідними гравцями агроринку, – розповів Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Партнерство з компанією «ПОЛЕТЕХНІКА» – дилером сільгосптехніки, систем точкового землеробства, засобів захисту рослин та насіння найкращих світових брендів – дозволяє нам надавати сільгоспвиробникам одні з найвигідніших умов кредитування на ринку».

Банкір зазначив, що участь у Дні поля «Агрофорум» і подібних заходах корисна для банку з точки зору кращого розуміння актуальних потреб клієнтів агробізнесу, нарощування клієнтської бази, вибудовування тривалих відносин із клієнтами і партнерами, реалізації проектів і створення нових можливостей для успішного розвитку аграріями свого бізнесу.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».