Банк Кредит Дніпро представив лінійку вигідних і зручних послуг для невеликих підприємств у ході Першого фінансового ярмарку для МСБ Німецько-Українського фонду

Банк Кредит Дніпро взяв участь у Першому фінансовому ярмарку для малого і середнього бізнесу. Організатори заходу – Німецько-Український фонд – створили унікальну платформу, яка відкриває більше можливостей для представників МСБ отримати доступне фінансування, а також експертні консультації з ведення і розвитку власної справи

Як зазначають фінансисти, для Банку Кредит Дніпро підтримка малого і середнього бізнесу є одним із ключових напрямів діяльності, тому участь у таких заходах – хороша нагода вчергове продемонструвати вітчизняним виробникам, що, незважаючи на все ще існуючу економічну нестабільність у країні, сьогодні вони можуть отримати якісну підтримку фінансового партнера і в частині кредитування, і в частині повного супроводу всіх бізнес-процесів.

«Ми віримо в нашого виробника і впевнені, що багато в чому майбутнє української економіки залежить від розвитку саме сегмента МСБ. Для нашого банку робота з невеликими компаніями стала одним з основних напрямів діяльності. В результаті минулого року ми на 40% збільшили базу цих клієнтів, а також кількість зарплатно-карткових проектів (теж майже на 40%), – говорить Андрій Мельник, начальник управління продажів малого та середнього бізнесу Банку Кредит Дніпро. – І сьогодні ми пропонуємо бізнес-клієнтам повний супровід і допомогу в розвитку їхнього бізнесу, починаючи від обслуговування рахунків і вигідних та комфортних послуг для зарплатних проектів, до реалізації більш умов щодо примноження коштів компанії і укладання зовнішньоекономічних угод. Ми надаємо клієнтам валютний консалтинг та можливість передачі документів до банку в електронному вигляді без необхідності надавати паперові копії. Також постійно працюємо над поліпшенням кредитних продуктів».

Так, нещодавно банк удосконалив умови зручної кредитної пропозиції для бізнесу – «Простий овердрафт», – збільшивши ліміти до 1 млн грн і продовживши термін безперервного користування до 60 днів, а також знизивши процентну ставку.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях "Корпоративний партнер" та «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес" .