Банк Кредит Дніпро представляє ефективні фінансові рішення для агровиробників на XII Міжнародній агропромисловій виставці AGROPORT East Kharkiv 2019

Банк Кредит Дніпро представляє ефективні фінансові рішення для агровиробників на XII Міжнародній агропромисловій виставці AGROPORT East Kharkiv 2019

Банк Кредит Дніпро бере участь у XII Міжнародній агропромисловій виставці та форумі AGROPORT East Kharkiv 2019, що проходять 10-12 жовтня в Харкові, де презентує агровиробникам зручні цільові інструменти фінансування основних і оборотних коштів і понад 30 партнерських програм із провідними виробниками та постачальниками агротехніки. Серед партнерів фінустанови відомі підприємства Харкова «ТД Харківський тракторний завод» і «Слобожанська промислова компанія».


«Банк – постійний і активний учасник масштабних галузевих виставок, – говорить Олексій Цимбалюк, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Подібні мультиформатні заходи – це прекрасні майданчики для обміну досвідом та цікавими кейсами, пошуку нових ідей, інструментів і партнерів для успішного розвитку бізнесу. З огляду на наш успішний минулорічний досвід участі в харківському форумі й знаючи його традиційно високий рівень, ми гідно підготувалися і готові представити аграріям найкращі фінансові рішення, адаптовані під їхні нагальні завдання, сезонні потреби і галузеві особливості».

Банк представляє учасникам продуктові новинки: «Агрооборотка експрес» – беззаставна кредитна лінія до 2 млн грн на поповнення оборотних коштів, простий і швидкий продукт із мінімальним пакетом документів і готовим рішенням упродовж двох днів; «Агротехніка експрес» – швидкий кредит до 2 млн грн на купівлю техніки. Серед рішень, які уже добре зарекомендували себе, кредит «Агрооборотка» – універсальний продукт, оптимальний для клієнтів із потребою у фінансуванні оборотних коштів на суму понад 2 млн грн. Також представлено широкий спектр партнерських програм, умови яких передбачають комфортні процентні ставки від 5,5% у гривні, мінімальний перший внесок від 10%, швидкі терміни прийняття рішення і видачі кредиту (5-7 днів), відсутність необхідності нотаріального оформлення застави, адаптований графік погашення з можливістю дострокового повернення без комісій.

Менеджери фінустанови з розвитку агробізнесу детально інформують учасників і гостей форуму про переваги кредитних програм для фінансового забезпечення своєчасної підготовки до наступного аграрного сезону, консультують із питань вигідних умов придбання обладнання від найкращих виробників і дистриб’юторів.

Форум AGROPORT – один із найбільших щорічних аграрних заходів Східної Європи, що входить до офіційного календаря Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН і проходить за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України. Це приклад ефективного державно-приватного партнерства, спрямованого на підтримку фермерства, залучення інвестицій і розширення експортних можливостей галузі.

Докладніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.