Банк Кредит Дніпро презентував лінійку ефективних фінансових продуктів для агробізнесу на Дні поля в Одеській області

Банк Кредит Дніпро презентував лінійку ефективних фінансових продуктів для агробізнесу на Дні поля в Одеській області

Банк Кредит Дніпро разом із компаніями-партнерами взяв участь у проведенні Дня поля, що відбувся 30 травня на полях селянського (фермерського) господарства «Кристал» у Тарутинському районі Одеської області.

Під час заходу представники банку презентували оптимальні фінансові рішення для агробізнесу, зокрема, вигідні пропозиції для купівлі агротехніки в кредит на умовах партнерських програм, а також детально розповіли про можливості й переваги кредитних інструментів на поповнення обігових коштів сільськогосподарських компаній.

«Агросектор лишається драйвером вітчизняного експорту, динамічно розвивається та постійно залучає фінансові ресурси для ефективного ведення бізнесу, – говорить Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Ми розглядаємо цей сегмент як фокусний вектор кредитної бізнес-стратегії та пропонуємо агроклієнтам одні з найкращих ринкових умов фінансування, зокрема й у рамках майже 30 партнерських проектів із провідними дистриб’юторами сільгосптехніки та витратних матеріалів. Нашими конкурентними перевагами є, зокрема, мінімальний внесок клієнта 10% для купівлі агротехніки, висока швидкість прийняття рішення та можливість беззаставного кредитування на поповнення обігових коштів».

Експерт зазначив, що участь у партнерських заходах та прямий діалог із дійсними та потенційними клієнтами і партнерами корисні для банку з точки зору досконалого розуміння актуальних потреб агробізнесу, вибудовування тривалих взаємовигідних відносин, реалізації запланованих проектів і створення нових можливостей для успішного розвитку провідної галузі економіки.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».