Банк Кредит Дніпро пропонує безкоштовне поповнення своїх платіжних карт за допомогою послуги P2P-платежів

Банк Кредит Дніпро продовжує удосконалювати технічні послуги для клієнтів і пропонує українцям власну послугу P2P-платежів – миттєве перерахування коштів між платіжними картами будь-яких українських фінустанов – на ще вигідніших умовах: тепер поповнення будь-якої карти Банку Кредит Дніпро на сайті фінустанови відбувається без комісії, незалежно від того, з карти якого банку воно здійснюється. Комісія за перерахування коштів на платіжні картки інших банків становить 0,5% + 5 гривень, що є сьогодні одним із найкращих тарифів на ринку.

«Активний розвиток фінансових технологій потребує від банків постійного удосконалення своїх технічних сервісів як ключової конкурентної ринкової переваги, – говорить Артем Єфременко, начальник відділу інноваційних продуктів Банку Кредит Дніпро. – Ми прагнемо створювати такі інструменти для наших клієнтів, які дозволяли б їм максимально оперативно, комфортно й вигідно здійснювати свої повсякденні грошові операції. Наш сервіс P2P-платежів дає можливість моментально перераховувати кошти між платіжними картами будь-яких українських банків у віддаленому режимі, за допомогою комп’ютера або смартфона, з мінімальною комісією, а тепер ще й безкоштовно при переказі коштів на дебетні чи кредитні карти Банку Кредит Дніпро. У цілому по ринку Р2Р-перекази становлять більше чверті всіх безготівкових операцій із платіжними картами. Сервіс дуже затребуваний і нашими клієнтами: загальна сума Р2Р-переказів із початку року перевищила 51 млн грн, за ІІІ квартал зростання обсягів склало 44% порівняно з І кварталом, а середня сума транзакції зросла на 34%, перевищивши 2,2 тис. грн. Залучення українців до платіжної культури cashless – стратегічне завдання для нашого банку, адже це один із показників цивілізованості й прозорості фінансового ринку».

Для здійснення фінансової транзакції варто зайти в розділ «Переказ грошей за номером картки» на сайті банку, вказати суму, дані карти відправника та номер картки одержувача, на яку клієнт збирається перерахувати кошти, після чого гроші буде миттєво зараховано на платіжну картку одержувача незалежно від того, клієнтом якого банку він є. Послуга доступна в режимі 24/7.

Для довідки:


Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».