Банк Кредит Дніпро пропонує бізнес-клієнтам одні з найвигідніших умов в Україні з проведення документарних операцій

Банк Кредит Дніпро розробив для бізнес-клієнтів ще більш вигідну лінійку тарифів на здійснення документарних операцій: випуск і обслуговування всіх видів гарантій, зокрема й електронних тендерних гарантій, імпортних і експортних акредитивів, а також інкасо. Тарифи банку унеможливлюють будь-які додаткові приховані комісії за відкриття або обслуговування

Так, на сьогодні відкриття й обслуговування тендерних і туристичних гарантій, а також гарантій виконання зобов'язань зі 100% грошовим покриттям або під майнові права на депозит є одним із найбільш вигідних і затребуваних на фінансовому ринку країни.

Зокрема, єдині тарифи для тендерних гарантій із забезпеченням грошового покриття складають 1 тис. грн при сумі гарантії до 100 тис. грн і 1,2% від суми гарантії при сумі гарантії понад 100 тис. грн. Тарифи для гарантій виконання договору (як наслідок виграшу в тендері) із забезпеченням у вигляді грошового покриття – 1200 грн при сумі гарантії до 100 тис. грн і 1,2% від суми гарантії при сумі гарантії понад 100 тис. грн. За іншими різновидами гарантій банк також пропонує демократичну цінову політику: 1,2% річних від суми гарантії (мінімум 1 тис. грн на місяць для гривневих, 40 доларів США на місяць – для валютних).

Гарантія під забезпечення майнових прав на депозит обійдеться клієнтам у 2% річних від суми гарантії або (мінімально 1000 грн/40 доларів США на місяць). Фінустанова також надає бланкові документарні інструменти на суму до 200 тис. грн і гарантії, забезпечені негрошовою заставою.

Також Банк Кредит Дніпро пропонує одні з кращих умов на ринку з обслуговування акредитивів як по Україні, так і міжнародних – експортних та імпортних. Підкреслимо, що фінустанова на сьогодні має одну з найрозвиненіших мереж кореспондентських відносин, що налічує понад 1,5 тис. активних свіфтових ключів.

«Крім того, що ми підготували одні з найвигідніших пропозицій з обслуговування всіх видів акредитивів і гарантій, ми адаптували умови під експортні акредитиви так, що наші клієнти можуть дуже оперативно і якісно здійснювати угоди з партнерами найрізноманітніших юрисдикцій, – сказав Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Наш банк сьогодні готовий підтримувати бізнес, створюючи для нього найефективніші варіанти управління як грошовими, так і часовими ресурсами. Ми продовжуємо активно працювати над удосконаленням найрізноманітніших послуг, переглядаючи тарифну політику, модернізуючи технологічну базу, розширюючи список пропозицій».

Зазначимо, що більш детальну інформацію про нові пропозиції фінустанови можна дізнатися на сайті, в будь-якому найближчому відділенні Банку Кредит Дніпро, а дійсним клієнтам – у персонального менеджера.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Опора МСБ" фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".