Банк Кредит Дніпро пропонує роздрібним клієнтам послугу відкриття рахунків у польських злотих

Банк Кредит Дніпро пропонує роздрібним клієнтам послугу відкриття рахунків у польських злотих

Банк Кредит Дніпро відповідно до актуальних ринкових тенденцій і побажань клієнтів пропонує фізичним особами нову послугу відкриття поточних рахунків у польських злотих для проведення безготівкових операцій. Наявність такого рахунку дозволяє клієнту в рамках індивідуальної валютної ліцензії переказувати кошти за кордон для проведення інвестиційних операцій, виконання своїх зобов’язань перед нерезидентами за договорами страхування життя, а також розміщувати кошти на власних рахунках за межами України. Клієнт може здійснити такі операції на суму, еквівалентну 50 тис. доларів на рік.

«Можливість інвестування українцями зароблених коштів за кордон є важливим складником процесу валютної лібералізації, необхідною умовою вільного руху капіталів і поліпшення інвестиційного клімату в країні, – зазначає Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Електронні ліцензії в Україні чинні з липня 2017 року. Ми оцінюємо свою ринкову частку видач електронних ліцензій фізичним особам у 10% і плануємо активно розвивати цю послугу. Розширення лінійки валют для відкриття поточних рахунків нашими роздрібними клієнтами польським злотим зумовлено тим, що останнім часом саме Польща є найпопулярнішим напрямком трудової міграції з України і безумовним лідером за обсягами вхідних грошових переказів: за підсумками І кварталу поточного року вони склали 865 млн доларів – третину всіх приватних грошових переказів, – продемонструвавши зростання на 45%. Упевнені, що нова послуга буде особливо затребувана в західних регіонах, де історично з Польщею склалися найбільш тісні соціально-економічні зв’язки. Однією з ключових конкурентних переваг і запорукою успішної діяльності на ринку ми вважаємо своєчасне відстеження актуальних клієнтських запитів і переваг, оперативну розробку та впровадження цільових рішень їхніх повсякденних фінансових завдань».

Детальніше з пропозиціями Банку Кредит Дніпро для роздрібних клієнтів можна ознайомитися за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».