Банк Кредит Дніпро розпочав видачу індивідуальних електронних ліцензій Національного банку України

Банк Кредит Дніпро один з перших адаптується до політики лібералізації валютного законодавства і починає видачу індивідуальних електронних ліцензій Нацбанку для інвестицій за кордон

Згідно з новими правилами НБУ, сума, яку клієнт-фізособа може перерахувати за кордон, становить 50 тис дол на рік. Щоб отримати ліцензію клієнт має бути громадянином України, а також мати поточні рахунки або рахунки відкриття картки в гривні і валюті переказу. Заява клієнта на отримання е-ліцензії з документами, що підтверджують його дохід і мету переказу коштів за межі України, розглядаються в максимально короткі терміни - протягом одного дня.
 
Е-ліцензія видається клієнтам в трьох випадках - з метою інвестування, розміщення коштів на власних рахунках за кордоном, а також виконання зобов'язань перед нерезидентами за договором страхування життя.
 
Банкіри відзначають, що лібералізація валютного ринку і створення для українців додаткових можливостей у вигляді пом'якшення матимуть позитивний вплив на розвиток ринку private-банкінгу в Україні.
 
«Ми вважаємо, що лібералізація валютного законодавства - одна з найбільш позитивних тенденцій на фінансовому ринку України, яка дозволить банкам урізноманітнити свою діяльність і лінійку пропозицій, а українцям без будь-яких труднощів відкрито і прозоро вкладати гроші, наприклад, в нерухомість або покупку цінних паперів, акцій всесвітньо відомих брендів або ж навпаки стартапів, які тільки почали розвиватися. І сьогодні наш банк один з небагатьох на ринку вже надає клієнтам таку можливість. Сам процес отримання такої ліцензії - оперативний, а клієнту слід надати мінімальний пакет документів, - розповідає Андрій Мойсєєнко, заступник голови правління Банку Кредит Дніпро. - Сегмент upper affluent і premium-банкінг в Україні поступово розширюватимуться і стандартні класичні послуги за рахунок відкриття і розширення доступу до світових фінансових ринків  поповнюватимуться новими інвестиційними продуктами».
 
Для довідки:
Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У 2017 році відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях  "Корпоративний партнер" та «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".