Банк Кредит Дніпро розширює спектр роздрібних депозитних програм

Банк Кредит Дніпро розширює спектр роздрібних депозитних програм

Банк Кредит Дніпро з огляду на побажання клієнтів і ринкові тренди розширює лінійку строкових роздрібних депозитів внеском на один місяць із прибутковістю до 11,5% річних у гривні, що є однією з найкращих пропозицій на ринку. Оформити депозит можна в будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У другому випадку діє програма лояльності, в рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні клієнт може відмовитися від автоматичної пролонгації.

«Наш банк уважно стежить за споживчими настроями, щоб на їх основі сформувати найбільш актуальні, прості та вигідні умови збереження і примноження фінансів за допомогою депозитних програм, – каже Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Ми пропонуємо можливість розміщення вільних грошових коштів на короткий період, після закінчення якого клієнт може самостійно визначитися з подальшою фінансовою стратегією: або залишити кошти в банку для примноження доходу, або витратити їх на власний розсуд. Упевнені, що така можливість буде дуже потрібною у сезон літніх відпусток, який зараз починається, і пов’язаних із ним приємних витрат».

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».