Банк Кредит Дніпро став лідером рейтингу найкращих депозитних програм для бізнесу

Банк Кредит Дніпро став лідером рейтингу найкращих депозитних програм для бізнесу

Банк Кредит Дніпро пропонує найкращі умови розміщення бізнес-вкладів у гривні терміном на 6 місяців серед 30 великих українських банків. Такі дані дослідження сервісу Prostobiz.ua компанії «Простобанк Консалтинг», проведеного у березні 2018 року. При створенні рейтингу найкращих депозитних пропозицій для корпоративних клієнтів було розглянуто умови понад 180 програм розміщення коштів на банківських депозитах із різними схемами виплат відсотків, можливостями поповнення і часткового зняття коштів. Для порівняння було відібрано по одній найкращій пропозиції від кожного з банків. У результаті лідером рейтингу став депозит Банку Кредит Дніпро, яким пропонується максимальна прибутковість – 16% річних для строкових вкладів із виплатою відсотків у кінці терміну або щомісячно – на вибір клієнта.

«Наш банк традиційно сильний у корпоративному сегменті, пропонуючи клієнтам адаптовані під їхні потреби продуктові пропозиції та оперативне якісне обслуговування, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ринкові реалії диктують необхідність зміщення акцентів із великого на середній бізнес, і ми успішно працюємо в цьому напрямі. Для залучення нових і утримання існуючих клієнтів усе більш важливі висока швидкість, технологічність, професіоналізм і гнучкий підхід. Усі ці параметри поряд з однією з найкращих цінових пропозицій на ринку дозволять нам реалізувати амбіційні плани щодо подальшого нарощування портфеля коштів корпоративних клієнтів як ресурсу для успішного розвитку кредитування, без якого неможливе прискорення зростання економіки».

За підсумками 2017 року портфель коштів корпоративних клієнтів склав 4,1 млрд грн, збільшившись за рік на 40%.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».