Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів рейтингу найкращих програм РКО бізнесу в Україні

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів рейтингу найкращих програм РКО бізнесу в Україні

Банк Кредит Дніпро посів друге місце в рейтингу «ТОП найкращих програм РКО бізнесу» компанії «Простобанк Консалтинг» серед 32 найбільших банків України.


При складанні рейтингу найкращих умов розрахунково-касового обслуговування для підприємств і підприємців до уваги брали такі параметри: вартість відкриття рахунку, вартість щомісячного обслуговування, комісія за зняття коштів із рахунку, плата за проведення платежу в межах банку і в інші фінустанови через систему Клієнт-Банк, вартість закриття рахунку.

«Наш банк за свою майже 25-річну історію успішної роботи на ринку отримав цілком справедливу репутацію сильного гравця корпоративного сегмента, – зазначив Віталій Палюра, заступник голови Правління, директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Підтримка українського бізнесу була і є одним із ключових напрямів нашої діяльності. Ми створили одні з найвигідніших пропозицій на ринку з фінансового супроводу клієнтів у частині РКО, формуючи продуктове наповнення і тарифікацію пакетів, виходячи з міркувань максимальної відповідності особливостям їхньої бізнес-активності. Різноманітні й вигідні умови розрахунково-касового обслуговування дозволять клієнтам будь-якого виду і масштабу діяльності обрати оптимальну для себе цінову пропозицію, а зекономлені кошти спрямувати на розвиток бізнесу».

Банк Кредит Дніпро залежно від оборотів і бізнес-активності компанії пропонує тарифні пакети «Малий», «Середній» і «Бізнес». Пакет «Малий» розраховано на приватних підприємців і невеликі компанії, які проводять невелику кількість платежів на місяць і не здійснюють операції з іноземною валютою. Пакет «Середній» – оптимальний для середніх за розміром компаній, які постійно і помірно користуються такими різновидами банківського обслуговування, як проведення платежів, здійснення касових операцій, операцій з іноземною валютою. Тарифний пакет «Бізнес» – максимально комфортний для великих компаній, які проводять значну кількість платежів у національній та іноземній валютах, постійно купують чи продають валюту й активно користуються іншими різновидами розрахунково-касових операцій. Комісія за купівлю-продаж/конвертацію валюти – одна з найкращих на ринку – 0,15%, при цьому кожен клієнт отримує індивідуальний підхід із можливістю одержати ще вигідніші тарифи. Також у лінійці представлено цільові бізнес-пакети для агровиробників та IТ-підприємців, умови яких максимально адаптовані під специфіку їхньої галузевої діяльності.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».