Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Банки 2019 року», підтвердивши репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Банки 2019 року», підтвердивши репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу

Банк Кредит Дніпро показав найкращий результат серед фінустанов із приватним українським капіталом за приростом гривневих коштів юридичних осіб за січень-листопад 2018 року і став переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» в рейтингу «Банки 2019 року» компанії «Фінансовий клуб». Церемонія нагородження переможців відбулася 6 лютого у рамках V Legal Forum, організованого «Фінансовим клубом» у партнерстві з видавництвом «Юридическая практика».

«Наш банк підтверджує багаторічну репутацію надійного фінансового партнера для українського бізнесу, пропонуючи клієнтам широку лінійку галузевих продуктів і послуг, професійний комплексний фінансовий супровід, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління – директор із корпоративного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наші ощадні та кредитні продукти, банківські гарантії, форекс-операції допомагають клієнтам укладати зовнішньоторговельні операції на вигідніших умовах, мінімізувати численні ризики, пов’язані з їх проведенням, ефективніше вирішувати різні бізнес-завдання, ставати ще успішнішими і прибутковішими».

Значний приріст коштів юридичних осіб в національній валюті став результатом активного залучення в 2018 році клієнтів – суб’єктів господарювання на обслуговування в Банк Кредит Дніпро, кількість яких збільшилася на 27% порівняно з 2017 роком. Банк фокусується на супроводженні клієнтів із зовнішньоекономічною діяльністю: обсяги форекс-операцій таких клієнтів зросли на 30% у 2018 році. Також банк став помітним гравцем на ринку документарних операцій, випустивши за рік понад 1500 банківських гарантій – прямих, беззаставних для участі в тендерах, гарантій балансування газу для енерготрейдерів.

Детальніше з пропозиціями Банку Кредит Дніпро для бізнесу можна ознайомитися за посиланням.Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».