Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу найкращих роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою» за підсумками І кварталу

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу найкращих  роздрібних банківських продуктів у номінації «Кредит готівкою» за підсумками І кварталу

Банк Кредит Дніпро став переможцем рейтингу «Найкращий роздрібний банківський продукт» компанії «Простобанк Консалтинг» у номінації «Кредит готівкою» в І кварталі 2018 року серед 40 найбільших українських банків.


При складанні рейтингу найкращих кредитних пропозицій для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: реальна ставка кредитування, максимальні сума і термін кредитування, умови дострокового погашення, необхідність надання довідки про доходи, форма погашення заборгованості. В результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро було визнано найкращим, він набрав відповідно 87 балів із 100 можливих.

«У нашому банку клієнт може отримати кредит на будь-які цілі на суму до 200 тисяч гривень готівкою на термін до 36 місяців, без застави і поручительства, на найвигідніших умовах, – каже Марина Дутлова, директор із роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Споживче кредитування невипадково є пріоритетним вектором нашої оновленої посткризової бізнес-стратегії. Цей сегмент дозволяє банку сформувати більш якісний, диверсифікований кредитний портфель, обіг якого здійснюється швидко, а також фінансово підтримати споживчий попит – сьогоднішній драйвер економічного зростання. Прозорі умови кредитування, можливість дострокового погашення без штрафних санкцій, індивідуальний підхід при кредитуванні на великі суми, спеціальні пропозиції для фізичних осіб-підприємців – ось фішки, що дозволяють нам нарощувати обсяги кредитування і розширювати свою частку на ринку».
 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні  «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».