Банк Кредит Дніпро та Аграрна індустріальна компанія (АІКо) пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки у рамках партнерської програми


Банк Кредит Дніпро та Аграрна індустріальна компанія (АІКо) у рамках партнерської програми пропонують аграріям придбати в кредит високотехнологічну сільськогосподарську техніку та обладнання провідних виробників на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки, термін кредитування може сягати п’яти років. Розмір процентної ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від терміну кредиту й розміру початкового внеску. Важливими перевагами програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, й висока швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів, відсутність комісій за дострокове погашення кредиту і нотаріальних витрат з оформлення застави.

«Наша компанія успішно працює на ринку 20 років і пропонує широку лінійку якісної техніки для всіх різновидів сільськогосподарської діяльності, – говорить Олександр Рябіна, фінансовий директор АІКо. – Це, зокрема, посівна й ґрунтообробна техніка, обладнання для зберігання та переробки зерна, заготівлі сіна та кормів, внесення добрив й обприскування. Партнерська програма з Банком Кредит Дніпро забезпечить агровиробникам найкращі умови фінансування для своєчасного вирішення їхніх бізнес-завдань».

«Розвиваючи понад 30 партнерських програм у сфері агрокредитування, ми залучаємо до спільної роботи найавторитетніших постачальників техніки й обладнання, які успішно співпрацюють зі світовими галузевими грандами, – підкреслює Ігор Кусковський, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро. – Упевнені, що ринкова репутація наших нових партнерів і цікаві умови фінансування стануть запорукою успіху програми кредитування та ефективним інструментом розвитку бізнесу наших клієнтів».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).


У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.


Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році, став володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».