Банк Кредит Дніпро та Mastercard Concierge дарують клієнтам святковий новорічний настрій

Банк Кредит Дніпро продовжує дарувати клієнтам святковий настрій і пропонує власникам преміальних карток Mastercard спеціальні новорічні пропозиції від Mastercard Concierge. Зокрема, до 22 грудня 2017 року можна замовити візит Діда Мороза і Снігурочки на святкування Нового року (із 28 грудня 2017 до 1 січня 2018 р.), щоб потішити своїх рідних і близьких спілкуванням з улюбленими персонажами новорічного свята. Також до 20 грудня можна замовити чудову пухнасту ялинку в горщику з доставкою в період з 21 до 31 грудня.

Скористатися спеціальними новорічними пропозиціями можна лише у Києві, до того ж клієнт обов’язково повинен бути користувачем сервісу Mastercard Concierge. Замовлення здійснюються через Telegram Bot або іншим зручним для клієнта способом.

«Власники преміальних карток нашого банку отримують не тільки зручний вигідний платіжний інструмент та сучасний банківський сервіс найвищого ґатунку, але ще й заряд позитиву і гарного настрою, – говорить Максим Шахалов, директор із приватного банкінгу Банку Кредит Дніпро. – Ми завжди із задоволенням підтримуємо всі партнерські ініціативи, які дарують нашим клієнтам яскраві емоції і лишають теплі спогади, допомагають зробити свята ще прекраснішими і чарівнішими».

Детальніше ознайомитися із святковими пропозиціями Mastercard Concierge можна за посиланням.

Інформацію про переваги преміальних платіжних карток наведено на сайті Банку Кредит Дніпро в розділі «Преміальні пакети».

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

У 2017 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».