Банк Кредит Дніпро та ПАТ «Аграрний фонд» розпочинають партнерський проект із фінансування сільгоспвиробників

Банк Кредит Дніпро та ПАТ «Аграрний фонд» розпочинають партнерський проект із фінансування сільгоспвиробників

Банк Кредит Дніпро і ПАТ «Аграрний фонд» домовились про спільну програму фінансування сільськогосподарських товаровиробників. Згідно з умовами програми агровиробники при укладанні форвардного контракту з «Аграрним фондом» під заставу майбутнього врожаю зможуть упродовж 5 днів із дати підписання договору отримати авансове фінансування в обсязі 65% від суми контракту.

«Попит на форвардну програму від «Аграрного фонду» з кожним роком зростає, – зазначив Андрій Радченко, голова Правління компанії. – Ми вирішили залучити до фінансування банки, щоб якомога більша кількість агровиробників змогли скористатися цим інструментом. Основна мета спільної програми фінансування – підтримка малих та середніх агрогосподарств, створення зручної системи отримання ними коштів для забезпечення виробничого процесу».

«Агросектор лишається у фокусі нашої бізнес-стратегії, мотивуючи працювати над новими шляхами надання зручних і простих фінансових рішень та якісного обслуговування, – сказав Андрій Мойсєєнко, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Цей напрям діяльності вже дозволив оновити клієнтську базу, поліпшити динаміку та якість кредитного портфеля, напрацювати експертний досвід для подальшого масштабування на інші галузі МСБ. Нові формати партнерських програм із провідними операторами аграрного ринку дозволять максимально розширити інструментарій фінансової підтримки агровиробників із метою підвищення рентабельності та ефективності їх діяльності».

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».