Банк Кредит Дніпро у червні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 78,5 млн грн

Банк Кредит Дніпро у червні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів на 78,5 млн грн

Банк Кредит Дніпро активно залучає кошти роздрібних клієнтів завдяки широкій лінійці депозитних пропозицій, одній із найкращих на ринку прибутковості, й високому рівню сервісу. В результаті роздрібний депозитний портфель банку з урахуванням поточних і карткових рахунків збільшився в червні на 78,5 млн грн – до 3,9 млрд грн. При цьому строкові депозити формують понад 72% портфеля вкладів фізичних осіб. Стабільно зростає середній термін розміщення коштів: сьогодні портфель фінустанови на 85% складається з вкладів терміном від півроку і більше.

«Наш банк акцентує увагу роздрібних клієнтів на депозитних пропозиціях у гривні як найприбутковішому інструменті заощадження коштів і їх захисту від інфляції, – підкреслив Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша ексклюзивна пропозиція розміщення коштів у національній валюті на сім місяців із максимальною прибутковість до 16,5% річних – дуже популярна серед вкладників: за два місяці обсяг цього вкладу перевищив 209 млн грн, а його питома вага у портфелі сягнула 8%. У цілому ж із початку року гривневий портфель строкових депозитів збільшився на 65,5 млн грн. Позитивна динаміка залучень дозволяє банку нарощувати ресурс для активізації кредитування бізнесу і населення».

Оформити депозит терміном від 30 до 450 днів можна у будь-якому відділенні банку або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank. У другому випадку діє програма лояльності, в рамках якої клієнт отримує додаткові 0,5% до ставки. Мінімальна сума вкладу становить 25 тис. грн при оформленні у відділенні й усього лише 500 грн при оформленні через FreeBank. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну дії депозиту – на вибір клієнта. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації.
 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».