Банк Кредит Дніпро у квітні збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів у гривні на 79 млн грн

Банк Кредит Дніпро у квітні 2019 року збільшив портфель строкових депозитів роздрібних клієнтів у гривні на 10 млн грн, із початку року – на 55 млн грн, до 1,43 млрд грн. Портфель поточних і карткових рахунків у національній валюті в квітні збільшився на 69 млн грн, у результаті портфель коштів фізичних осіб у гривні за місяць продемонстрував зростання на 79 млн грн – до майже 2,1 млрд грн. Загальний роздрібний портфель фінустанови з урахуванням поточних і карткових рахунків перевищує 3,8 млрд грн. Строкові депозити формують 73% портфеля коштів фізичних осіб, із них майже 80% вкладів розміщено на терміни від півроку і більше.

«Макроекономічна і курсова стабільність мотивували наших клієнтів здійснювати фінансове планування з акцентом на вклади у гривні, в результаті питома вага національної валюти в роздрібному депозитному портфелі банку з початку року збільшилася з 51 до 54%, – говорить Олег Пахомов, заступник голови Правління, директор з роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Наша цінова політика максимально націлена на подовження термінів розміщення коштів і дистанційне керування ними, що зручно і вигідно як клієнту, так і банку. Вклади у гривні на ексклюзивні терміни 4 і 7 місяців лишаються традиційними лідерами нашої депозитної лінійки з позитивної динаміки – їх обсяг із початку року зріс на 117 млн грн. Прибутковість депозитів залежно від способу і терміну розміщення сягає 17,5% річних, що є однією з найкращих пропозицій на ринку».

Банк Кредит Дніпро пропонує оформити депозит терміном від 23 до 450 днів у гривні та від 90 до 719 днів у валюті в будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні та 0,2% – у доларах США. Мінімальна сума вкладу становить всього лише 500 гривень, 100 доларів США, 100 євро при оформленні через FreeBank. Схему виплати відсотків – щомісяця або в кінці терміну дії депозиту – клієнт обирає самостійно, зважаючи на свої уподобання та фінансові плани. Автоматична пролонгація вкладу може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку, якщо вкладник не прийме рішення відмовитися від цієї опції. При бажанні вкладник може безкоштовно відкрити картковий пакет «Безліміт Classic», куди входять поточний рахунок у валюті депозиту, на який нараховуються відсотки і повертається повна сума депозиту після його закінчення, платіжна карта Visa Classic, а також доступ до системи інтернет-банкінгу FreeBank.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.
 
 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, на сьогодні входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «у розвитку» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ», «Опора МСБ» у 2018-2019 роках, володарем першої премії Prostobank Awards-2018 у номінації найкращих роздрібних кредитів готівкою і переможцем у номінації «Ощадний банк для бізнесу» рейтингу «Банки 2019 року».