Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих умов кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих умов кредитів готівкою

Банк Кредит Дніпро увійшов до числа лідерів рейтингу найкращих умов кредитів готівкою терміном на один рік компанії «Простобанк Консалтинг» серед 40 найбільших українських фінустанов.

При складанні рейтингу найкращих кеш-кредитів для роздрібних клієнтів до уваги було взято такі параметри: номінальна і реальна ставка кредитування, розмір щомісячної комісії, наявність і розмір страхового та авансового платежів. У результаті продукт «Кредит готівкою» Банку Кредит Дніпро посів шосте місце з двадцяти однієї продуктової пропозиції, представленої в рейтингу.

«Роздрібні клієнти можуть швидко і просто оформити в нашому банку кредит готівкою на суму до 200 тисяч гривень терміном від 12 до 60 місяців, на будь-які цілі без застави та поруки, – говорить Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Більший термін кредиту передбачає меншу суму щомісячного платежу. Клієнт сам обирає оптимальний строк кредиту, зважаючи на власні фінансові плани і можливості. Понад 30% нових кеш-кредитів у нашому банку оформлюються терміном на один рік. Конкурентними перевагами продукту є прозорі та вигідні умови, можливість дострокового погашення без штрафних санкцій із використанням зручних для клієнта каналів, індивідуальний підхід при кредитуванні на великі суми, спеціальні пропозиції. Так, хорошим попитом користується наша акція «Телевізор у подарунок до кредиту», за умовами якої кожен клієнт, що оформив кредит готівкою, стає щасливим власником сучасного телевізора. Високий рівень інтересу до акції мотивував нас продовжити термін її дії до 14 вересня. Відповідно ми запрошуємо наших діючих і нових клієнтів скористатися кредитом готівкою для зручного вирішення своїх фінансових завдань і гарантовано отримати корисний бонус від банку. Так ми заохочуємо фінансовий прагматизм наших клієнтів».

Детальніше з інформацією про роздрібні кредитні пропозиції Банку Кредит Дніпро можна ознайомитися на сайті в розділі «Кредити приватним особам».


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».