Банк Кредит Дніпро відкрив кредитну лінію на 60 млн грн аграрній групі «АІК Груп»

Банк Кредит Дніпро відкрив кредитну лінію на 60 млн грн аграрній групі «АІК Груп»

Банк Кредит Дніпро і група аграрних компаній «АІК Груп» підписали угоду про відкриття кредитної лінії на суму 60 млн грн. Кошти будуть спрямовані на проведення посівної кампанії та придбання сільськогосподарської техніки. Одержувачами кредитних коштів стануть підприємства групи у Вінницькій і Житомирській областях.


«АІК Груп»– аграрна група з земельним банком понад 14 тис. га, присутня у Житомирській, Вінницькій, Хмельницькій та Тернопільській областях, яка має елеваторні потужності з можливістю одноразового зберігання 40 тис. тонн, а також володіє торговельною компанією, яка здійснює діяльність на внутрішньому і міжнародних ринках, – сказав Ігор Куценко, голова наглядової ради «АІК Груп». – Ми регулярно залучаємо фінансові ресурси для динамічного розвитку, успішного ведення і модернізації бізнесу і підтверджуємо репутацію надійного відповідального партнера банку, який своєчасно і в повному обсязі виконує всі свої зобов’язання».


«Наш банк нарощує інвестиції в агробізнес, розглядаючи його пріоритетним вектором кредитної стратегії та фокусуючись на співпраці з компаніями, які зарекомендували себе ефективними учасниками ринку й сумлінними партнерами, – підкреслив Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Сьогодні ми пропонуємо аграріям вигідні програми кредитування повного виробничого циклу, цільові партнерські кредитні програми, безресурсні інструменти фінансування. Плануємо цього року подвоїти кредитний портфель агровиробників, роблячи свій внесок у підтримку однієї з основних галузей української економіки».


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні  «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бизнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».