Банк Кредит Дніпро відкриває валютний консалтинг для бізнес-клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність

Банк Кредит Дніпро розширює перелік послуг для бізнес-клієнтів, які ведуть зовнішньоекономічну діяльність. Тепер у клієнтів, які здійснюють операції на Forex, є можливість у телефонному режимі або по e-mail отримати експертну консультацію щодо здійснення валютообмінних операцій. Фахівці банку дадуть відповіді на запитання про валютне законодавство за новими контрактами або кредитами від нерезидентів, проконсультують щодо договірної бази

«Послуги з підтримки проведення зовнішньоекономічної діяльності бізнес-клієнтів – серед пріоритетів у частині розвитку сервісних моделей нашого банку. І ми продовжуємо працювати над поліпшенням, модернізацією процедур, щоб максимально спростити і зробити зрозумілими й комфортними усі процеси для клієнта, – говорить Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро. – Тепер якісну експертизу компетентного фахівця валютного контролю можуть отримувати всі бажаючі. Наприклад, сервіс буде особливо корисним для клієнтів, які тільки починають свою зовнішньоекономічну діяльність. Наші експерти допоможуть в оформленні контрактів, здійснять перевірку і попередній аналіз документів ЗЕД – валютних контрактів, проектів кредитів від нерезидентів та ін. Крім того, співробітники валютного контролю здійснюють моніторинг термінів розрахунків за експортно-імпортними операціями і заздалегідь попереджають клієнтів про настання кінцевої дати».

Також у бізнес-клієнтів тепер немає необхідності витрачати час на відвідування відділення банку для того, щоб здійснювати експортно-імпортні операції. Усі документи – контракти, рахунки, інвойси, засвідчені цифровим підписом, – можна надсилати, використовуючи систему Клієнт-Банк.

Зазначимо, що консультацію щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності клієнти можуть отримати, зателефонувавши на спеціально відведену для цього лінію за номером 0 (800) 50-77-08. Кожен запит обробляється індивідуально персональним експертом.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Опора МСБ" фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".