Банк Кредит Дніпро завершив процедуру збільшення статутного капіталу на 78,8% – до 2,72 млрд грн

Банк Кредит Дніпро завершив процедуру збільшення статутного капіталу на 78,8% – до 2,72 млрд грн

15 серпня 2018 року було зареєстровано нову редакцію статуту Банку Кредит Дніпро в зв’язку зі збільшенням статутного капіталу фінустанови до 2,72 млрд грн. Капіталізація здійснювалася шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості.
 

Попередня докапіталізація банку відбулася у червні 2016 року. Тоді статутний капітал фінустанови було збільшено на 686 млн грн – до 1,521 млрд грн.
 

Також у зв’язку зі змінами законодавства України змінено форму власності Банку Кредит Дніпро – з публічного акціонерного товариства (ПАТ) банк перетворено в акціонерне товариство (АТ). Внаслідок цього у нову редакцію статуту внесено зміни до назви банку: ПАТ КБ «Банк Кредит Дніпро» замінено на АТ КБ «Банк Кредит Дніпро».

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».