Банк Кредит Дніпро зберіг своє місце у переліку банків-учасників валютної інтервенції у формі запиту найкращого курсу НБУ в IIІ кварталі 2018 року

Банк Кредит Дніпро зберіг своє місце у переліку банків-учасників валютної інтервенції у формі запиту найкращого курсу НБУ в IIІ кварталі 2018 року

Національний банк України поновив перелік банків, які можуть брати участь у валютних інтервенціях регулятора у формі запиту найкращого курсу в III кварталі 2018 року. Банк Кредит Дніпро зберіг місце серед 20 українських фінустанов, які показали найкращий загальний рейтинг серед банків-учасників міжбанківського ринку. Рейтинг розраховується на підставі показників, що визначаються за трьома прозорими критеріями:

  • за обсягом операцій банку з купівлі та продажу іноземної валюти іншими суб’єктами ринку і Національним банком (питома вага цього показника в розрахунку загального рейтингу складає 50%);
  • за обсягом операцій банку з клієнтами з купівлі та продажу безготівкової іноземної валюти (питома вага показника – 30%);
  • за обсягом активів банку (питома вага показника – 20%).


«Банк підтверджує лідерські позиції у топ-20 українських фінустанов, що є найактивнішими гравцями валютного ринку завдяки планомірному впровадженню передових технологій для максимально зручного клієнтського сервісу, – говорить Олег Курінний, директор казначейства Банку Кредит Дніпро. – З діючими внутрішніми та перспективними зовнішніми клієнтами ми працюємо в режимі прямого дилінгу, надаючи їм індивідуальні консультації упродовж торговельної сесії, здійснюючи арбітраж і оптимізацію траси платежів у валюті. На відміну від багатьох великих банків ми надаємо ці практично індивідуальні послуги не тільки великим корпоративним клієнтам, а й профільним для банку клієнтам малого та середнього бізнесу. FX-операції – основний драйвер зростання доходу в корпоративному бізнесі й точка входу для залучення у банк на комплексне обслуговування нових якісних клієнтів».

Національний банк у I півріччі 2018 року купив на міжбанківському валютному ринку через інтервенції шляхом запиту найкращого курсу 1086 млн дол. США, продав – 412 млн дол. США.
 

Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

За результатами 2017 року Банк Кредит Дніпро увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес», а також його було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017».