Банк Кредит Дніпро збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів

Банк Кредит Дніпро збільшив портфель коштів роздрібних клієнтів

Банк Кредит Дніпро у третьому кварталі 2018 року збільшив портфель коштів фізичних осіб із урахуванням поточних і карткових рахунків на 286 млн грн. Обсяг строкових депозитів збільшився на 9%. Строкові депозити формують 73% портфеля, при цьому 85% вкладів розміщено терміном від півроку і більше. Усього з початку року обсяг коштів, які вкладники довірили фінустанові, зріс на 334 млн грн – до 4,14 млрд грн.

«Позитивна динаміка залучень як за гривневими, так і за валютними внесками забезпечена поєднанням зручної лінійки депозитних пропозицій, вигідних умов розміщення коштів і високого рівня сервісу, – розповів Олександр Стецко, начальник управління розвитку продуктів і проектів роздрібного бізнесу Банку Кредит Дніпро. – Лідерами стали наші нові строкові вклади в гривні терміном 4 і 7 місяців, які показали за квартал більше ніж дворазове зростання. Проаналізувавши ринкові тенденції і клієнтські вподобання, ми оптимізували цінові умови строкових депозитів і сьогодні пропонуємо вкладникам прибутковість до 17,5% річних у гривні, до 5,7% річних у доларах США та до 3,7% річних у євро, що дозволяє нашим клієнтам здійснювати фінансове планування з мінімальними інфляційними і девальваційними ризиками».

Банк пропонує оформити депозит терміном від 30 днів у будь-якому відділенні або віддалено через систему інтернет-банкінгу FreeBank, що заохочується додатковими 0,5% до ставки у гривні і 0,2% у валюті. Мінімальна сума вкладу становить усього лише 500 UAH, 100 USD, 100 EUR при оформленні через FreeBank. Виплата відсотків здійснюється щомісячно або в кінці терміну дії депозиту – на вибір клієнта. Передбачено автоматичну пролонгацію вкладу, яка може здійснюватися необмежену кількість разів під актуальну на дату пролонгації ставку. При бажанні вкладник може відмовитися від автоматичної пролонгації.

Детальніше ознайомитися з депозитними роздрібними пропозиціями Банку Кредит Дніпро можна за посиланням.


Для довідки:

Банк Кредит Дніпро засновано в 1993 році, в цей час входить у групу банків із приватним капіталом відповідно до класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія «Бренкрофт Ентерпрайзез Лімітед», яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні «uaA-» з прогнозом «позитивний» та рейтинг надійності депозитів на рівні «4+» (висока надійність).

У рамках дослідження «Транспарентність банків України: кроки до Європи» від IBI-Rating і міжнародного фінансового клубу «Банкиръ» Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Європейське партнерство» як єдиний банк з українським капіталом серед найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни.

Банк Кредит Дніпро було відзначено в номінації «Надійний партнер для бізнесу» в рамках ІХ Всеукраїнського конкурсу «Банк року – 2017», він увійшов у топ-3 в номінаціях «Корпоративний партнер», «Агробанк», «Кращий сервіс для клієнтів МСБ» фінансового рейтингу ділового тижневика «Бізнес» у 2018 році.