Банк Кредит Дніпро знову отримав «Фінансовий Оскар» від ділового тижневика «Бизнес»

Банк Кредит Дніпро став одним із лідерів у номінаціях «Корпоративний партнер» і «Агробанк» щорічного конкурсу «Фінансовий Оскар», який проводить діловий тижневик «Бизнес». Експертне співтовариство оцінило результати роботи фінустанов за минулий рік. Номінацію «Корпоративний партнер» фінустанови отримують за здатність забезпечити стабільну і якісну роботу та фінансування реального сектора економіки. «Агробанк» – за підтримку і фінансування проектів у аграрному секторі

Уже 20 років видання «Бизнес» реалізує проект «Фінансовий Оскар», який визначає найкращих гравців банківського і страхового ринків України. Сьогодні цей фінансовий рейтинг – один із найавторитетніших в Україні. Експерти визначають переможців у два етапи. На першому претендентів на перемогу визначає редакція, беручи до уваги показники діяльності фінустанов, динаміку їх розвитку та дій на ринку. На другому етапі кандидатів оцінює компетентне журі, що складається з представників фінансових організацій, рейтингових агентств, бізнес-інституцій та асоціацій, інвестиційних компаній, банків, страхових компаній тощо.

«У будь-якої кризи є одна незаперечна перевага – тільки в певний економічний період часу можна на практиці перевірити свою антикризову стратегію. Журнал «Бизнес» уже вдвадцяте підводить підсумки показників фінансового сектора країни. І нинішній рейтинг, як ніякий інший, раніше продемонстрував кардинальну зміну його учасників. Банки, які увійшли до рейтингу, показали, що їх моделі розвитку бізнесу успішні. Ми побачили, що банки шукають нові точки для зростання, розробляючи все нові галузеві фінансові інструменти. Безперечно, у банківського сектора ще лишаються виклики, але тішить той факт, що почало формуватися ядро дійсно фінансово міцних і надійних банків», – говорить головний редактор журналу «Бизнес» В'ячеслав Мироненко.

Банк Кредит Дніпро вже утретє отримує таку високу оцінку експертного співтовариства в рамках проекту «Фінансовий Оскар».

«Нам завжди дуже приємно отримувати такі високі оцінки шанованих експертів ринку. Для нас це свідчення правильно обраної стратегії бізнесу і мотивація розвиватися ще активніше, ще краще. Робота з бізнесом для Банку Кредит Дніпро завжди лишалася одним із найважливіших напрямів діяльності. Саме тому ми постійно вдосконалюємо лінійку продуктів і послуг для юросіб. І це стосується не тільки кредитування, але і всіх послуг щодо фінансового супроводу діяльності бізнес-клієнтів. Ми не припиняємо працювати над оптимізацією та удосконаленням процесів, поліпшили і розширили можливості клієнтів у здійсненні зовнішньоекономічної діяльності, робимо вигіднішими послуги щодо здійснення документарних операцій. І ми бачимо результати. Минулого року на обслуговування в наш банк перейшло близько 900 великих корпоративних клієнтів», – розповів Віталій Палюра, заступник голови Правління Банку Кредит Дніпро.

 
Для довідки:

Банк Кредит Дніпро був заснований в 1993 році, на даний момент входить до групи банків з приватним капіталом згідно класифікації НБУ.

Єдиним акціонером Банку Кредит Дніпро є компанія "Бренкрофт Энтерпрайзез Лімітед", яка опосередковано належить Віктору Пінчуку.

Надійність і стабільність банку підтверджено авторитетними рейтинговими агентствами. Зокрема, рейтингове агентство IBI-Rating підтвердило рейтинг банку за національною шкалою на рівні "uaA-" із прогнозом "у розвитку" та рейтинг надійності депозитів на рівні "4+" (висока надійність).

У рамках дослідження "Транспарентність банків України: кроки до Європи" від IBI-Rating та міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" Банк Кредит Дніпро отримав номінацію "Європейське партнерство" та став єдиним банком з українським капіталом, що визнаний однією із найбільш інвестиційно привабливих фінустанов країни. За результатами роботи у 2016 році Банк Кредит Дніпро став переможцем конкурсу від міжнародного фінансового клубу "Банкиръ" у номінації "Найкращий універсальний банк".

У травні 2016 відповідно до щорічного дослідження "50 провідних банків України", проведеного аналітичною групою "Фінансовий клуб", за результатами загального рейтингу, банк утримує впевнені позиції серед 50 кращих фінансових установ країни. У 2016 році Банк Кредит Дніпро став одним із переможців у номінації "Опора МСБ" фінансового рейтингу ділового тижневика "Бизнес".